GARANTİ


Kulpca web sitesinde satışa arz edilen tüm ürünler garantili satışa sunulmaktadır. Ürünlerin garanti süresi 2 (İki) yıldır. Bu süre içerisinde ürünleriniz üretim hatalarına karşı Kulpca’un tamir ve/veya bakım garantisi altındadır. Tamir ve/veya bakım gerektiren ürününüzü fatura veya sevk irsaliyesi ile birlikte tamir ve/veya bakım yaptırabilirsiniz.

Kulpca‘dan satın alınan ürünlerin garantilerinin devam edebilmesi için Kulpca dışındaki üçüncü şahıs ve kurumlara herhangi bir şekilde müdahalede bulundurmamanız, boyut ayarlama, ölçü değiştirme, onarma v.b. işlemler yaptırmamanız gerekmektedir. Fabrikamız dışında müdahale görmüş ürünler garanti kapsamından faydalanamaz. Uygunsuz saklama koşullarından dolayı deforme olmuş; yanlış kullanım sonucu ezilmiş ve darbe görmüş, herhangi bir tür kimyasal maddeyle temas etmesinden dolayı bozulmuş ürünler garanti kapsamı dışındadır. Bu konulardaki her türlü soru ve sorununuz için ‘İletişim’ linki altındaki iletişim formunu kullanabilir ya da +90 216 526 01 33 no’lu telefondan müşteri ilişkilerini arayabilirsiniz.


TESLİMAT


Gönderim süresi bulunduğunuz bölgenin ve kargo firmalarının bölgeyi ziyaret sıklığına göre farklılık gösterebilir. Siparişlerinizde kargo ücreti Kulpca tarafından karşılanmaktadır.


SİPARİŞ TAKİBİ:


Hazırlık aşaması biten ürün ya da ürünlerinizin kargo takip numarası siparişiniz üzerinden mail adresinize iletilmektedir.


FATURA GÖNDERİMİ:


Ürününüz/ürünleriniz Kulpca mağazalarından Yurtiçi Kargo ile gönderilmekte ve sevk irsaliyesi ile çıkış yapılmaktadır.
Orjinal Ürün

Orijinal Ürün

%100 Yerli Üretim
Hızlı Teslimat

Hızlı Teslimat

1-3 İş Günü İçinde Kargoda
3D Güvenlik

Güvenli Alışveriş

256 Bit SSL Sertifika