İptal & İade Koşulları


Kulpca‘dan almış olduğunuz ürünü kullanmadan, satılabilir özelliğini kaybettirmeden teslim tarihinden itibaren on dört (14) gün içerisinde Kulpca müşteri hizmetleri ile temasa geçerek iade edebilirsiniz. İade ürünlerde kargo ücreti müşteriye aittir. Müşteri hizmetleri departmanımızdan onay alınmadan gönderilen paketler kargo firmalarından teslim alınmayacaktır. Bu sürelerin dışında herhangi bir şekilde ürün iadesi yapılmamaktadır. Müşteri ürünü kendisine teslim edildiği durumu ile iade etmekle yükümlüdür.

Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden vazgeçmesi durumunda iade edilen ürün Kulpca’a ulaştığı andan itibaren beş (5) gün içerisinde ürün bedeli, ödendiği yoldan iade edilir.

Kulpca üründe bozulma, kırılma, tahrip ve kullanılma olmaması durumunda ürünü iade alacak ve bedelini iade edecektir.

Kulpca‘dan alınan ürünlerin herhangi bir nedenle iadesi durumunda ürün, sevk irsaliyesi veya faturası ile birlikte ibraz edilmelidir.

Satın alınan Kulpca markalı ürün eğer farklı bir alışveriş sitesinden alınmış ise ürün mutlaka işlemi gerçekleştirdiğiniz alışveriş sitesine iade edilmelidir. Bu gibi durumlarda "Kulpca.com" müşteri hizmetleri ile irtibata geçmeden önce mutlaka işlemi yaptığınız alışveriş sitesinin müşteri hizmetleri ile görüşmelisiniz.
Orjinal Ürün

Orijinal Ürün

%100 Yerli Üretim
Hızlı Teslimat

Hızlı Teslimat

1-3 İş Günü İçinde Kargoda
3D Güvenlik

Güvenli Alışveriş

256 Bit SSL Sertifika